Byrå i rokokostil

563377

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, med marmorskiva, fanerad med lövträ, intarsiadekor, två lådor med mässingsbeslag, höjd ca 74, 76x43 cm

Skavmärken på ett av de främre benen

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Byrå i rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4197928
4194555
4194065

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.