Golvur Bornholm

563369

GOLVUR, Bornholm, 1800-talets början, målat och bronserat, höjd ca 196 cm

Slitage, ej funktionstestad

Ändringar/tillägg
Lod, pendel och nyckel finns

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvur Bornholm

Budhistorik (4 bud)

4201331
4196101
850
4193565
750
4192268

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.