Trädgårdssoffa 1900-tal

563343

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets senare del, teak, längd ca 152 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdssoffa 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
4193858
4193084
1 900
4192253
1 800
4193083
1 700
4192253
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.