Peter Dahl litografi

563337

PETER DAHL (född 1934): "Fredmans epistel nr 17", signerad Peter Dahl, numrerad 14/150, bladmått ca 32 x 45 cm

Rum 6

Peter Dahl litografi

Budhistorik (9 bud)
4194528
2 600
4195339
2 600
4194528
1 900
4190838
1 800
4190838
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.