Glas med slipad dekor

563336

GLASSERVIS, 28 dlr., 1900-talets första hälft, bestående av: 6+6 selterglas, 4 grogglas, 12 större selterglas, slipad dekor, höjd 9-13,5 cm

Flottiga, bruksslitage

Glas, Dricksglas

Glas med slipad dekor

Budhistorik (4 bud)

4198004
550
4193751
500
4197388
500
4193751

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.