Jan Naliwajko oljemålningar

563332

JAN NALIWAJKO (1939-2017), (2) oljemålningar: komposition med kvinna samt komposition med man, 1 osignerad, 1 signerad J Naliwajko, olja på duk, ca 30 x 24 respektive 29 x 23 cm

Fack 29

Jan Naliwajko oljemålningar

Budhistorik (5 bud)
4197843
550
4197545
450
4197543
4194390
4189888

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.