Öronlappsfåtölj

563331

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, senare omklädd, sitthöjd ca 33, höjd 87 cm

Mindre slitage

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Öronlappsfåtölj

Budhistorik

2018-08-18 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.