Vitrinskåp 1930-tal

563329

VITRINSKÅP, 1930-tal, björkfanér, dekorativt spröjsade fönster, höjd ca 140, 155x45,5 cm

Slitage, märkten, fanérbortfall, borrat hål på baksidan. Nyckel finns att hämta vid utlämningen.

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vitrinskåp 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

4197968
2018-08-16 12:40:24

2018-08-16 kl 14:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.