Golvlampa Lyktan

563328

LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitmetall och marmor, etikettmärkt Lyktan, höjd ca 210 cm

Ej funktionstestad, något anlupen, slitage

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Lyktan

Budhistorik

2018-08-18 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.