Jan Naliwajko oljemålning

563326

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition med kvinnogestalter, signerad J Naliwajko, olja på duk, ca 72 x 63 cm

Visst färgbortfall

Rum 6

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4198681
4197539
1 400
4198680
1 300
4197539
4198679

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.