Kubbstol 1800-tal

563324

KUBBSTOL, av trädstam, 1800-tal, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kubbstol 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4200758
2 600
4200741
2 400
4200437
4200442
4200437
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.