Byrå 8-lådig allmoge

563320

BYRÅ, allmoge, front med 8 lådor, delvis 1700-tal, sannolikt del till annan möbel, höjd 57, 90x44 cm

Slitage, skador, maskstungen, sprickor, kompletterad

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 8-lådig allmoge

Budhistorik (1 bud)

4192082
2018-08-11 13:32:31

2018-08-18 kl 19:51
Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.