Bockbord 1800-tal

563319

BOCKBORD, furu, 1800-talets andra hälft, höjd ca 69, 131x75 cm

Slitage, repor, fläckar

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 13

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4198556
2 400
4198807
4198556
4198791
1 900
4198556
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.