Karmstolar ett par rokoko-stil

563318

KARMSTOLAR, ett par, rokoko-stil, 1900-tal, ek, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, slitna sitsar

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4200971
2 400
4200490
4200631
4200490
1 800
4199471
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.