Karmstolar 1800-tal

563317

KARMSTOLAR, gustaviansk-stil, 1800-tal, vitmålad med bronserade detaljer, sitthöjd ca 42 cm

Dekorslitage, kompletterad, klädsel med mindre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstolar 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
4201407
3 600
4200630
3 400
4200630
4199297
2 800
4194766
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.