Bockbord 1800-tal

563315

BOCKBORD, allmoge, 1800-tal, furu, höjd ca 78, 163x88 cm

Slitage, sprickor, maskstungen, repor

Möbler, Matsalsmöbler, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4200552
2 600
4200609
2 400
4200552
1 700
4199132
1 600
4198901

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.