Solsängar 2 stycken

563314

SOLSÄNGAR, 2 stycken, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, ställbar rygg, längd ca 170 cm

Slitage, ben med skador, gummislitage på hjul

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Trädgård

Makadamgatan 11, Helsingborg

Solsängar 2 stycken

Budhistorik (12 bud)
4201290
4201254
4201099
1 900
4201244
1 800
4201099

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.