Solsängar 2 stycken

563313

SOLSÄNGAR, 2 stycken, 1900-talets andra hälft, oljat trä, ställbar rygg, längd ca 170 cm

Slitage, förstäkningar, hjul med gummislitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Trädgård

Makadamgatan 11, Helsingborg

Solsängar 2 stycken

Budhistorik (8 bud)
4201367
4201249
1 900
4192254
1 800
4192254
1 600
4200256

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.