Bockbord allmoge 1800-tal

563311

BOCKBORD, allmoge, brunmålat, daterat 1822, höjd ca 78, 158x70 cm

Slitage, sprickor, maskstungen

Möbler, Matbord, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bockbord allmoge 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4200610
4200324
1 600
4200323
4200322
4199251
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.