Byrå 5-lådig empire 1800-tal

563310

BYRÅ, 5-lådig, empire, daterad 1824, fanerad i ek och rot, höjd ca 116, 120x55 cm

Nyckel medföljer, slitage, repor, märken

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 5-lådig empire 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
4201144
5 400
4201135
5 200
4201139
5 200
4201135
4 600
4201130
4 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.