Byrå 3-lådig Gustaviansk-sti 1800-tal

563308

BYRÅ, 3-lådig, sengustaviansk-stil, fanerad i björk, beslag i mässing, höjd ca 80, 89x85 cm

Repor, märken, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4198143
2 800
4193241
2 600
4197924
2 400
4193241
4197923

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.