Okänd konstnär

563307

OKÄND KONSTNÄR, porträtt av flicka, 1800-tal, olja på duk 68x55 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
4197257
4196933
280
4197256
280
4196933
260
4196601
240

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: