Piedestal bronserad

563293

PIEDESTAL, med stenskiva, 1900-talets första hälft, bronserat, på tassar, höjd ca 65, 25x25 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 13

Piedestal bronserad

Budhistorik (21 bud)
4198016
1 700
4198012
1 600
4198010
4197892
1 400
4198006
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.