Silver

563289

TESIL, SOCKERSKRIN, ASKKOPP, silver, otydliga stämplar, höjd ca 1-10 cm, vikt ca 450 g.

Slitage

Silver

Silver

Budhistorik (4 bud)

4197895
1 900
4194191
1 800
4194191
1 400
4189577
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.