Sidobord med stenskiva rokokostil

563288

SIDOBORD, med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, skuren dekor, förgyllt och bronserat, höjd ca 71, 44x34 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Budhistorik (20 bud)
4198611
1 700
4190957
1 600
4190957
1 300
4195880
4190957

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.