France & son 1960-tal

563284

FRANCE & SON, soffa och fåtölj, 1960-tal, stomme i teak, plymåer med avtagbar klädsel i grön ylle, armlän klädda, brickmärkta France & Son, numrerade 7313027 resp 7311694, längd ca 197, sitthöjd 45 cm

Klädsel skadad på armlän, fåtölj med lagning på ett ben samt senare hjul,

Möbler, Soffgrupper, Selected

Rum 13

France & son 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
4199885
6 000
4199884
5 200
4199883
5 000
4199879
4 200
4199672

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.