Vitrinskåp

563282

VITRINSKÅP, fanerat i mahogny, 1900-talets början, utsvängd front, intarsiadekor, höjd ca 172, 105x32 cm

Sprickor, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
4190956
2 800
4192749
2 600
4190956
2 400
4190563
4190504

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.