Tekanna med rechaud 1900-tal

563281

TEKANNA med rechaud, metall, 1900-tal, tassfötter med lejon, höjd ca 33 cm

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Tekanna med rechaud 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4206122
4205236

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.