Kandelabrar 1 par i silver

563279

KANDELABRAR, 1 par, silver, märkta M G med kontrollstämplar, 1932, höjd ca 17, bredd 26 cm, vik ca 433 g

mindre slitage

Silver, Silverljusstakar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kandelabrar 1 par i silver

Budhistorik (9 bud)
4206361
1 700
4205394
1 600
4206360
1 600
4205394
4205433
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.