Prydno hyllsystem

563277

BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem 3 sektioner, samt. ytterligare delar med byrå, skåp samt. vitrin, 1950/60-tal, Gustafsson Möbelfabrik Virserum, samtliga delar fanerade i teak, svartlackerad metallstomme, ändknoppar i mässing, höjd ca 194 cm, hyllorna ca 86x32 cm, hörndelen ca 98x67 cm

Bruksslitage, ställvis fanérskador, samtliga delar kan ej vara monterade samtidigt då vissa monteringsdelar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Prydno hyllsystem

Budhistorik (5 bud)
4198032
2 600
4198031
4193623
1 600
4193553
4192852

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.