Golvlampa

563275

GOLVLAMPA, "Lyktan", fem ljusarmar, förkromad metall på stenfot, höjd ca 205 cm

Smärre slitage, repor, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa

Budhistorik (8 bud)
4215497
650
4219755
600
4215497
500
4212137
450
4215495
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.