Kandelabrar 1 par i silver

563274

KANDELABRAR, 1 par, silver, märkt 900, svenska kontrollstämplar, avtagbar överdel, fyllda fötter, höjd ca 35, bredd 28 cm

Repor, ljuspipa lös

Silver, Silverljusstakar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kandelabrar 1 par i silver

Budhistorik (18 bud)
4205535
4 400
4205530
4 200
4205534
4205530
3 600
4205528
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.