Fåtöljer Otto Schulz

563268

OTTO SCHULZ, fåtöljer, 1 par, för Jio-Möbler, klädd i grön sammet, djuphäftade knappar, pärlspikning, lös dyna

Slitage, repor, torkad stoppning, sprucken söm

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtöljer Otto Schulz

Budhistorik (38 bud)
4223022
32 000
4223018
31 000
4223011
30 000
4223016
30 000
4223011
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 088 EUR, 3 507 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.