Kaffeservis 3 delar silver

563267

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, märkt A G N, Stockholm 1900-talets första hälft, invändig förgyllning, höjd ca 11,5-28 cm, vikt ca 1210 g

Repor

Silver, Övriga silverföremål

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kaffeservis 3 delar silver

Budhistorik (5 bud)
4205422
3 800
4196209
3 600
4198405
3 400
4196209
2 600
4196191

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.