Pierre Olofsson färglitografi

563263

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, singerad Olofsson, numrerad 72 x 258, färglitografi, motivmått 26,5x89,5 cm

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
4198432
1 800
4197082
1 700
4192603
1 600
4197081
1 600
4192603

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.