Kaffeservis 3 delar silver

563262

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1925, invändig förgyllning, höjd ca 10,5-26 cm, vikt ca 920 g

Repor, kanna med bucklig fot samt gåvogravyr i botten

Silver, Övriga silverföremål

Kaffeservis 3 delar silver

Budhistorik (5 bud)
4203845
2 800
4196202
2 600
4198410
2 600
4196202
1 800
4196029

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.