Cigarrskrin 2 stycken i silver

563257

CIGARRSKRIN, 2 st., silver, C.G Hallberg, Stockholm 1918, med röd sten samt mindre skrin C.G Hallberg, Stockholm 1934, med träinredning, höjd ca 4-7,5, 12x9,5 samt 18x12 cm

Monogram, repor, slitage

Silver, Övriga silverföremål

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4200365
4205429
4200365
1 300
4204574
4200365

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.