Byrå art deco

563255

BYRÅ, art deco, 1920/30-tal, björk samt mahogny, höjd ca 67, 47x120 cm

Slitage, 2 st trasiga draghandtag, varav dessa medföljer löst

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå art deco

Budhistorik (6 bud)
4198230
500
4198219
450
4190527
4197283
4190527

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.