Taklampa teak

563254

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, 6 ljuspunkter, ca diam 95 cm

Smärre slitage, repor, fläckar, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Taklampa teak

Budhistorik (41 bud)
4223048
12 000
4223050
11 500
4223048
9 400
4223035
9 200
4223035
9 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.