Samovar 1900-tal

563253

SAMOVAR, 1900-tal, nysilver, hänklar och lock med dekor av huvud samt figur, höjd ca 65 cm

Mindre repor, slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samovar 1900-tal

Budhistorik (43 bud)
4206488
9 400
4206487
9 200
4206479
9 000
4206486
9 000
4206479
8 800

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.