Bordsur sannolikt Frankrike 1800-tal

563252

BORDSUR, sannolikt Frankrike, 1800-talets slut, mässing och marmor, nyckel medföljer, höjd ca 45, bredd 24 cm

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4206067
1 300
4205572
4204851
4198213
4198212

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.