Ivan Humbla oljemålning

563240

IVAN HUMBLA (1888-1962): "Svanar på iskanten", signerad och daterad Ivan Humbla -35, olja på duk, 65x100 cm

Fack 30

Ivan Humbla oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4197296
4197295
4197294
950
4197293
900
4197292
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.