Ljuskrona 1900-tal

563239

LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, 4 ljuskällor, behängd med olikformade prismor, höjd 58, diameter 51 cm

Bruksslitage, slmas em arm i botten

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4197231
500
4197223
450
4196982
4197222
4196982

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.