Champagnekylare

563232

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets andra hälft, märkt undertill Atla, höjd ca 23 cm

slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Champagnekylare

Budhistorik (6 bud)
4205561
650
4205364
600
4205560
600
4205364
450
4205556

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.