Keramik Asien

563230

VAS, KOPPAR, MINIATYRURNA, 4 dlr., keramik, Asien, 14/1500-tal, monokrom dekor, höjd ca 5-15 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 9

Keramik Asien

Budhistorik (19 bud)
4196497
4196499
4196497
4196489
4196495

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.