Fåtöljer med fotpallar 70-tal

563228

FÅTÖLJER, 1 par, med tillhörande fotpallar, fyrpassfot i stål, fanérad i teak, gul orginalklädsel, snurrfunktion, mått ca: H 73 cm B 75 cm dia fotpallar; ca 55 cm

Obetydligt bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fåtöljer med fotpallar 70-tal

Budhistorik (15 bud)
4197363
4 600
4196831
4 400
4197354
4 400
4196831
4 200
4197346

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.