Marianne Ågren oljemålning

563227

MARIANNE ÅGREN (född 1941), motiv med tulpaner, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 102x97,5 cm

Oramad

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (32 bud)
4197264
6 200
4197258
6 000
4197255
5 800
4197253
5 600
4197251
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.