Annikki Hovisaari vas

563219

ANNIKKI HOVISAARI, 1950-/60-tal, Arabia, glaserat stengods, monogramsignerad AH, märkt Arabia, höjd ca 16 cm

Mindre tillverkningsdefekt

Keramik/Porslin

Monter 3

Annikki Hovisaari vas

Budhistorik (7 bud)
4188963
600
4189776
550
4188963
500
4189775
450
4188963

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.