Stolar sengustaviansk och sengustaviansk stil

563218

STOLAR, 3 st, en sengustaviansk omkring 1800 resp. sengustaviansk stil 1900-tal, vitmålade med bronserad dekor

Slitage, färgslitage, fläckar, kompletterade

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4212430
4210030

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.