Bordslampor, 1 par, 1900-talet andra hälft

563217

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, EB, kolonnformade, med klassicerande porträttmedaljong på basen, höjd till lampsockel 55 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (19 bud)
4195336
2 400
4196535
2 400
4195336
4195266
4195266
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.